Czasami zabiegi pielęgnacyjne, a także usuwające pieprzyki czy inne nieestetyczne wady naszego ciała, mogą wiązać się z bólem. Dlatego też w naszym sklepie internetowym dostępne są kremy znieczulające, które pozwolą pacjentom przejść przez cały proces możliwie najbardziej bezboleśnie. Proponujemy tutaj preparaty przeznaczone zarówno do stosowania przed, jak i po zabiegu. Wykorzystuje się je do znieczulania miejscowego, co przy wielu zabiegach medycyny estetycznej jest w zupełności wystarczające.

Znieczulające kremy z likodainą i żele

Wszelkiego rodzaju preparaty, jakie dostępne są w tej ofercie, proponujemy w bardzo dobrych cenach. Przygotowano je przede wszystkim z myślą o zmniejszeniu bólu wśród pacjentów, którzy poddają się zabiegom medycyny estetycznej. Dzięki temu mogą cieszyć się pięknem bez najmniejszego bólu. Zarówno klientów indywidualnych, jak i właścicieli
gabinetów i klinik zapraszamy do zakupu proponowanych produktów w sklepie medycznym MyDerm Laboratories – posiadamy w ofercie jedynie skrupulatnie dobrane artykuły.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Pokaż pasek boczny