Zajmujemy się sprzedażą urządzeń monitorujących saturację krwi oraz tętna, zarówno w profesjonalnych placówkach, jak i domowym zaciszu. Pozwolą one na kontrolowanie poziomu natlenienia krwi w przypadku pacjentów z chorobami płuc i chorobami układu krążenia.

Ceny proponowanych przez nas urządzeń rozpoczynają się już od kilkudziesięciu złotych za kompaktowe pulsoksymetry do użytku własnego, zasilane bateriami alkaicznymi.

Oprócz tego, oferujemy także urządzenia do użytku szpitalnego i ratowniczego z możliwością wyposażenia w sondę pediatryczną lub noworodkową, a także z możliwością zgrania informacji przez port USB na komputer, co ułatwi gromadzenie danych oraz monitorowanie stanu zdrowia pacjentów.

Wszystkie urządzenia dostępne w naszej ofercie mają postać komfortowych klipsów na palec, w tym niektóre modele dodatkowo posiadają zewnętrzny ekranik, który można w wygodny sposób umieścić na nadgarstku osoby badanej w formie bransoletki/zegarka. To z kolei pozwoli na szybkie odczytanie pomiarów w takich warunkach jak transport karetką lub podczas trwania operacji.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Pokaż pasek boczny