Proponujemy Państwu wysokiej jakości akcesoria do iniekcji. Oferujemy między innymi różnych rozmiarów igły do mezoterapii, za pomocą których można podać substancje nawilżające i rewitalizujące (kwas hialuronowy, witaminy, aminokwasy).

Przyrządy mają odpowiednią ostrość, aby zabieg przebiegł możliwie najsprawniej oraz z ograniczeniem dyskomfortu do minimum. Umożliwiają precyzyjne wprowadzenie preparatu, który obejmie swoim działaniem wyznaczony obszar skóry.

Igły do mezoterapii zostały wyprodukowane ze stali chirurgicznej, czyli bezpiecznego, nietoksycznego materiału. W rękach profesjonalistów przyczyniają się do prawidłowego wykonania procedur polepszających kondycję skóry. Pozwalają na likwidację zmarszczek, blizn, ujędrnienie i nawilżenie czy poprawę owalu twarzy.

Nasz sklep internetowy MyDerm Laboratories przygotował sterylnie zapakowane produkty, pochodzące wyłącznie od zaufanych dostawców. Zapraszamy do współpracy profesjonalne gabinety i salony urody, którym zależy na szybkiej i bezproblemowej realizacji zamówienia.

Wyświetlanie jednego wyniku

Pokaż pasek boczny