W naszej ofercie znajdziecie produkty firmy Flovac – zarówno wkłady jednorazowe oraz przeznaczone do sterylizacji zbiorniki na nie. Wkłady są odpowiednie na wydzieliny takie jak śluz, ropa, krew i inne.

Wkłady jednorazowe zostały wykonane z miękkiego polietylenu i zgrzane są ze sztywną pokrywą wyposażoną w filtr hydrofobowo-antybakteryjny z systemem antyprzelewowym oraz port do podłączenia drenu pacjenta. Wkłady dostępne są w dwóch wariantach: o pojemności jednego lub dwóch litrów.

Do wkładów Flovac przystosowane są specjalne zbiorniki o odpowiadających im rozmiarach. Pojemniki te można (a nawet należy) dezynfekować oraz sterylizować, ponieważ zostały wykonane z odpornego poliwęglanu. Dzięki temu mogą służyć do wielokrotnego użytku przy różnych pacjentach.

Do zbiorników na wkłady jednorazowe dostępny jest także uchwyt Flovac do ssaków New Hospivac wyposażonych w szynę MPR. Jest to gwarancją stabilności pojemników na wkłady, a to z kolei ważny aspekt utrzymania higieny i bezpieczeństwa, zarówno pacjentów, jak i personelu medycznego.

Pokaż pasek boczny