MyDerm Laboratories powstało w 2014 roku. Jako druga firma w Polsce zajęliśmy się importem i dystrybucją nici PDO dla gabinetów oraz klinik Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Początkowo linia naszych nici PDO nosiła nazwę ART Lift®. W roku 2015, na prośbę naszego producenta, w celu ujednolicenia nazwy linii produktów wprowadziliśmy rebranding oraz nowe rodzaje nici, m.in. PLLA i PLACL. Obecna nazwa linii naszych nici nosi nazwę Re:Jur®.

2016 to kluczowy rok dla naszej firmy. Na rynek europejski wchodzi nowa linia preparatów na bazie kwasu hialuronowego HyalDew®, której jesteśmy wyłącznym dystrybutorem. HyalDew® bardzo szybko staje się znanym preparatem na rynku wypełniaczy i zyskuje ogromne zaufanie wśród specjalistów oraz pacjentów.

W 2018 r. otworzyliśmy nasz gabinet MyDerm Academy – Medycyna Estetyczna w Warszawie. Pozwoliło nam to na jeszcze skuteczniejszą weryfikację oraz kontrolę jakości oferowanych przez nas produktów oraz pozyskaliśmy większe doświadczenie z zakresu prowadzenia gabinetów medycyny estetycznej. Przełożyło się to na dokładne zrozumienie potrzeb naszych klientów.

Współpracujemy z lekarzami, którzy chętnie dzielą się z nami swoją wiedzą, którą możemy później przekazywać naszym kontrahentom. Nie jesteśmy typową hurtownią, ponieważ każdy klient MyDerm może liczyć na nasze profesjonalne wsparcie posprzedażowe.

Obecnie jesteśmy jednym z najbardziej doświadczonych dystrybutorów nici PDO, PLLA i PLACL oraz preparatów na bazie kwasu hialuronowego w Polsce.

Rok 2021, okazał się przełomowym. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów oraz w związku z dużym rozwojem branży postanowiliśmy rozszerzyć zakres naszego działania i tak właśnie powstał nasz pierwszy sklep online www.myderm.com.plMamy w planach zwiększenie asortymentu o nowe oryginalne produkty kolejnych znanych producentów, więc liczymy na sugestie naszych klientów związane z dostępnością artykułów w naszym sklepie.

Jeszcze raz dziękujemy za ogromne zaufanie i zapraszamy nowych specjalistów do współpracy.

Zarząd MyDerm Laboratories

Dagmara Bat-Jaworska – PREZES ZARZĄDU

Michał Bat – CZŁONEK ZARZĄDU, DYREKTOR HANDLOWY