W profilaktyce oraz leczeniu chorób układu krążenia niezwykle ważny jest regularny pomiar ciśnienia krwi. Jest to badanie rutynowo przeprowadzane przez lekarzy, ale i w domowych warunkach, dla własnej informacji – pozwala podjąć decyzję o zażyciu leków lub udaniu się po specjalistyczną pomoc. Ciśnieniomierze można spotkać zatem w wielu polskich domach, szczególnie u osób starszych oraz cierpiących na przewlekłe choroby. Jest to też sprzęt, który przydaje się m.in. kobietom w ciąży.

W naszej ofercie znajdziecie ciśnieniomierze zegarowe – zarówno samodzielne, jak i w zestawie z kompletem opasek w różnych rozmiarach i stetoskopem, który dodatkowo usprawnia i zapewnia bardzo dokładny pomiar.

Aparaty dostępne na naszej stronie sprawdzą się zarówno do użytku prywatnego, domowego, jak i spełnią swoją rolę w wyposażeniu pielęgniarek i położnych środowiskowych czy też lekarzy. Mogą być także używane w placówkach takich jak gabinety lekarskie, zabiegowe czy szpitale. Bez względu na miejsce ich użycia, gwarantują one dokładny pomiar ciśnienia.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Pokaż pasek boczny