Prowadzimy sprzedaż profesjonalnych produktów i akcesoriów medycznych oraz kosmetycznych przeznaczonych dla salonów urody i gabinetów medycyny estetycznej. W naszej ofercie znajdują się między innymi trzyczęściowe strzykawki jednorazowe wykonane z polipropylenu – solidnego tworzywa sztucznego. Produkt umożliwia precyzyjne i bezpieczne dawkowanie preparatów.

Zaletą strzykawek jest uniwersalne złącze typu luer lock, pozwalające łatwo podłączyć igłę lub pompę infuzyjną. Przezroczysty cylinder z wyraźnie zaznaczoną podziałką pozwala kontrolować poziom aplikowanego preparatu. Pokryty silikonową powłoką tłok porusza się płynnie i gładko. Całość zabezpieczona jest pierścieniem oraz uszczelką, które chronią przed wyciekiem substancji oraz przemieszczeniem się tłoka.

Oferowane produkty pochodzą od znanych producentów i gwarantują komfort pracy. Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu internetowego MyDerm Laboratories po sterylne strzykawki o różnych pojemnościach oraz kompatybilne z nimi igły, kaniule i adaptery.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Pokaż pasek boczny