Przygotowaliśmy serię profesjonalnych preparatów wspomagających naturalne procesy odbudowy skóry. Proponujemy najnowszej generacji stymulatory tkankowe, które przyczyniają się do zwiększenia produkcji kolagenu i elastyny, substancji odpowiedzialnych za jędrność i prawidłowe nawilżenie.

Działanie oferowanych produktów polega na stymulowaniu procesów biologicznych zachodzących w organizmie, by w mało inwazyjny sposób uzyskać efekt liftingu, antyoksydacji i głębokiego nawodnienia. Preparat jest aplikowany do tkanek metodą iniekcji.

Polecamy serię oryginalnych żeli z polinukleotydami m.in. marki Nucleofill, w tym preparaty specjalnie stworzone do regeneracji delikatnych okolic wokół oczu. Aplikacja substancji pozwala spłycić zmarszczki i bruzdy, uzyskać odpowiednie napięcie skóry, przywrócić gęstość zwiotczałym partiom twarzy oraz odświeżyć naturalne rysy.

Produkt przeznaczony jest wyłącznie do stosowania w profesjonalnych gabinetach medycyny i kosmetologii estetycznej, przez osoby posiadające stosowne uprawnienia.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Pokaż pasek boczny