W naszym sklepie internetowym MyDerm Laboratories znajdą Państwo wysokiej jakości produkty i akcesoria do wykonywania profesjonalnych procedur medycyny estetycznej i kosmetologii. Przygotowaliśmy między innymi kaniule zabiegowe. Umożliwiają one skuteczne wprowadzenie preparatu za pomocą jednego wkłucia. Iniekcja przy pomocy kaniuli pozwala na pobranie preparatu w wygodny i bezpieczny sposób w obszarze twarzy i ciała.

Kaniule zabiegowe znajdują zastosowanie w wielu przypadkach: podczas podawania wypełniaczy, środków nawilżających czy rewitalizujących. Wśród ich zalet należy wymienić dużą elastyczność, łatwość wprowadzania, minimalną inwazyjność. Akcesoria wykonane zostały z wysokiej jakości stali chirurgicznej.

W MyDerm Laboratories oferujemy sterylne, pojedynczo pakowane kaniule, które umożliwiają przeprowadzanie precyzyjnych zabiegów upiększających. Narzędzia te nie uszkadzają naczyń krwionośnych, dlatego ich zastosowanie zmniejsza ryzyko powstawania siniaków i obrzęków. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem, przygotowanym specjalnie dla profesjonalistów z branży Beauty.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Pokaż pasek boczny