NOWINKI

Wypełniacze Princess w promocyjnych cenach!!!

PRINCESS®

Preparaty z linii Princess powstały przy zastosowaniu rewolucyjnej, chronionej patentem technologii S.M.A.R.T. (Supreme Monophasic and Reticulated Technology). Do syntezy S.M.A.R.T. używany jest wyłącznie czysty i naturalny kwas hialuronowy pochodzący z biofermentacji. W procesie S.M.A.R.T. dzięki zastosowaniu czynnika wiążącego (BDDE) tworzona jest niezwykle gęsta macierz oraz idealnie czysty żel składający się z bardzo długich, mocnych i stabilnych łańcuchów kwasu hialuronowego.

Ostatnim etapem procesu S.M.A.R.T. jest usunięcie z żelu cząsteczek tlenu, co gwarantuje stabilność żelu po napełnieniu nim strzykawki, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo zabiegu i pełną nad nim kontrolę. Wypełniacze Princess są jednofazowe, złożone i wiskoelastyczne, co oznacza, że wyróżnia je idealna gładkość oraz bardzo duża elastyczność.

Gama produktów Princess® spełnia najwyższe standardy jakości i charakteryzuje się doskonałym profilem bezpieczeństwa, dzięki zastosowaniu unikalnej metody oczyszczania usuwającej resztki czynnika sieciującego poniżej poziomu wykrywalności (<1 ppm). Produkty dają naturalne i długotrwałe efekty, utrzymujące się od 6 do 12 miesięcy.

Obecnie dostępne preparaty Princess w sklepie MyDerm:

  • PRINCESS Filler 1ml – Cena promocyjna 165zł SPRAWDŹ
  • PRINCES Filler Lidocaine 1ml – Cena promocyjna 184złSPRAWDŹ
  • PRINCESS Volume 1ml – Cena promocyjna 174zł SPRAWDŹ
  • PRINCESS Volume Lidocaine 1ml – Cena promocyjna 195zł SPRAWDŹ
  • PRINCESS Volume Plus Lidocaine 1ml – Cena promocyjna 255zł SPRAWDŹ
  • PRINCESS Rich 1ml – Cena promocyjna 135zł SPRAWDŹ

Zapraszamy do zakupów: “SKLEP MyDerm Online”

Dodaj komentarz